אנימטור

מחפשים אנימטור? מצאתם מה שחיפשתם!
אנימטור מקצועי שיפיק את האנימציה אותה אתם צריכים- סרט,פרסומת או אפילו משחק מחשב, באימאג' האנימטורים המובילים בתחום

אנימטור – מה יש לנו להציע?

  • אנימטורים מוכשרים בהחלט שמיומנים ויפיקו את המיטב למטרה שלכם.
  • נסיון ארוך בזכות פרוייקטים מהעבר אשר שיפרו את האמנים שלנו.
  • יצירתיות היא תכונה חשובה אצל אנימטור, האנימטורים אצלנו יפתיעו כל פעם מחדש.
  • שירות מקצועי וסבלני- ניתן לפנות בכל שאלה.
  • אנימטור אצל אימאג' יבטיח לכם הפקה איכותית ומרשימה של כל נושא בתחום שצחפצו.

אנימטור על ידי חברה מקצועית – מה זה והאם זה הכרחי?
אנימטור בעצם הוא מנפיש, כלומר אומן שעוסק במגוון רחב של תחומים, יכול להיות קולנוע או טלויזיה ואפילו משחקי מחשב ואינטרנט. אנימטור מקצועי עוסק בהפקת סרטים ומשחקים מתמונות בודדות רבות אשר יוצרות יחד אשלייה של תנועה אמיתית, כאילו שהציור הולך באמת או עושה כל פעולה מציאותית. הנפשה זהו שמה של הפעולה הכרוכה בהרכבת התמונות יחד לכדי סרט ממשי, ובתהליך זה משתתפים מספר רב של אנימטורים, מהמון תחומים כך שיוצרים מגוון רחב של דמויות מונפשות לכל תחום אותו תצטרכו. עבודתו של אדם המוכנה אנימטור היא מורכבת וכאמור ללא ציוד מקצועי מתאים וללא הידע הרב ועזרה של עוד אנימטורים מקצועיים יהיה קשה לעשות זאת באופן ביתי וכדאי ומומלץ ביותר לבחור בחברה מקצועית היודעת איך לבצע עבודות אלה בצורה המרשימה והאיכותית ביותר, כזו שתיראה כאילו הדמויות שבסרט קמו לחיים והחליטו לצאת לשחק בחוץ, ללכת לעבודה ולקולנוע ולעשות כל דברים העולה בדמיונכם, כדי שהסרט המונפש יראה כלכך מציאותי תצטרכו אנימטור מקצועי, כזה שלא עושה פשרות ויודע את התפקיד שלו בצורה הטובה ביותר ומבצע עבודות באיכות מעולה ככל האפשר, אנימטור איכותי תמצאו אצלנו באימאג', אצלנו לא רק שתקבלו את האנימציה שרציתם וחלמתם, תקבלו שירות טוב ואדיב אשר יגרום לכם להיות מרוצים מעבר למה שחשבתם ותיארתם.

אנימטור 1

אנימטור מקצועי – למה באימאג'?
אנימציה הינה משימה קשה אך אצלנו באימאג' ניתן את כל הכוח על מנת ליצור את העבודה האיכותית והמתבקשת על ידכם. כל אנימטור אצלנו איכותי ומקצועי בתחומו ובעיסוקו, למד שנים והתנסה המון וכעת הוא מלא יכולות. אצלנו כל אנימטור יודע ומשתמש בטכניקות שונות וגבוהות, כאלה שלא תיראו אצל המתחרים שלנו. במהלך הפרוייקט מתרחש שילוב מדהים ומקצועי ללא רבב בין האנימטורים הרבים שלנו, שילוב זה תורם רבות לאיכות הפרוייקט והאנימציה כך תצא מרשימה ככל האפשר, יפה ומפתיעה, כזאת שיגרמו לכם לחזור אלינו כי אנימטור כזה לא מוצאים כל יום. אם כל רמת האיכות שלנו לא מספיקה עבורכם יש עוד שני פרמטרים חשובים, הראשון הוא הזמן, באמתחתנו הכלים הדרושים והחדישים ביותר עבור אנימטור ליצירת פרוייקט מושלם בשבילכם, כזה שיובל אתכם ויראה את האיכויות של החברה שלכם ויביא את הרעיון שלכם בצורה הכי ברורה טובה ומרשימה שקיימת, הפרמטר השני הוא המחיר, חבל שתלכו לחברה שתעקוץ אתכם בכך שאו שתשלמו מחיר ממש נמוך אבל תקבלו תוצאה רעה ולא מספקת לידיים וככה סתם תבזבזו כסף או שתיקח לכם מחיר גבוהה מן הנדרש ותבטיח לכם דברים שקריים ללא כל ביסוס שכמובן שלא יקרו ולא יפצו אתכם גם, אצלנו המחיר שווה לכל כיס, עבור עבודה כזו ברמה הגבוהה ביותר תקבלו מחיר כלכך נמוך שיפתיע אתכם כמעט כמו הרמה של האנימציות שנכין לכם. אימאג'- אנימטור איכותי שיגרום לכם להשאיר אבק למתחרים.

אנימטור מקצועי ואמין תמצאו רק כאן, אחד שיעשה את העבודה ברמה הכי טוב שיש ובזכותו תשאירו אבק למתחרים. למה אתם מחכים? צרו קשר עוד היום:

072-3361022