הפקת וידאו 1

מחפשים הפקת וידאו? מצאתם מה שחיפשתם!
הפקת וידאו באיכות מרהיבה עם שירות מעולה ומחיר שאין לו מתחרים בכלל, אימאג' מיומנים ומקצועיים מחכים לעבוד איתך.

הפקת וידאו – מה יש ל נו להציע?

  • מגוון רחב של הפקות אנימציה, פרסומות, סרטי תדמית ועוד.
  • צוות איכותי הפועל במיומנות וזריזות.
  • רעיונות מובחרים הבאים מחשיבה מחוץ לקופסא למען הפקת וידאו מרשימה.
  • שירות מקצועי וסבלני- ניתן לפנות בכל שאלה.
  • הפקת וידאו שבמהלכה בכל שלב תהיו מוערבים כדי ליצור את הסרט המושלם.

הפקת וידאו על ידי חברה מקצועית – מה זה והאם זה הכרחי?
ישנן המון סוגי וידאו וכדי שהם יצאו מרשימים צריך הפקת וידאו איכותית, למשל חברה הרוצה להעלות את שמה הטוב תעשה סרט תדמית, חברה לילדים תעשה סרטי אנימציה, חברה של דברים שמרכיבים בבית בעלי אופציות תעשה סרטי הדרכה, כל אלו דורשים הפקת וידאו איכותית על מנת שיצאו בצורה הטובה ביותר, המתאימה ביותר, שישאירו את המתחרים שלכם פעורי פה לנוכח התוצאות של עבודתנו בהשפעתם על התוצאות העתידיות שלכם- קהל גדול יותר, שם חזק יותר, הכנסה גבוהה ועוד הם חלק מתוצאות של הפקת וידאו איכותית ומקצועית. כמובן שברשותם מחשב אישי ומעט שכל ותוכלו לנסות להפיק זאת בעצמכם בבית, אך חברה מקצועית יש לה את כל הזמן הדרוש לעומתכם ביום להתעסק עם הסרט שלכם, הפקת וידאו ביתית היא יכולה להוות אחלה פיתרון אבל לא פיתרון מצויין, הפקת וידאו מקצועית אצל האנשים המבינים בכך תתבצע בצורה הטובה ביותר, תיראה מרשימה לכל הדעות ותגרום ללקוחות עתידיים להגיע במהירות אליכם, כי הסרטון מייצג אתכם, ואם הסרט שלכם איכותי, יצירתי מרענן ומרשים ככה יחשבו בדיוק עליכם, אז בנושא הפקת וידאו לא מתקמצנים ולא מתבלבלים, הולכים על הטובים ביותר.

הפקת וידאוהפקת וידאו – מה מיוחד באימאג'?
הפקת וידאו הכרחית לעסק שלך כדי להצליח, ובשביל מטרה זו עליכם לבחור באיכותיים ביותר שלא מתפשרים אפילו לא לרגע רק כדי שתהנו מהתוצאות החיוביות והטובות ביותר. באימאג' הפקת וידאו בשלל סוגים, סרטי תדמית, סרטי אנימציה, סרטי הדרכה, סרטי תדמית באנגלית ועוד מגוון רחב של אופציות. לכל אופציה את הצוות המיוחד שלה, צוות הפקת וידאו מקצועי ואיכותי הממוקצע בתחום ויודע לתת את התוצאות הטובות ביותר שיתרמו להצלחתכם ככל האפשר וימנפו אתכם למעלה. הפקת וידאו אצלנו לא מתבצעת סתם, אלא בהשקעה רבה, שקידה וחשיבה על כל פרט אשר יופיע בוידאו שלכם, כל רעיון אפשר מועלה במהלך העבודה על מנת שהסרטון ייצא ברמה המושקעת ביותר וכדי לרצות אתכם. בכל שלב, במהלך הפקת וידאו לסרט שבחרתם שנעבוד עליו אנו מיידעים אתכם ומראים את ההתקדמות, את מה שיש בינתיים ולאן אנו שואפים כדי שנעשה תיאום ציפיות. אצלנו הצוות המיומן ביותר שעובד עם הציוד החדיש ביותר לכל משימת הפקת וידאו העומדת לרשותו, ובכל תחום העולה על הדעת. בשונה משאר החברות אנו לא נגיד לכם בסיום הפרוייקט בהצלחה, זה מה שיש וזה מה שעשינו, לא, אנו שמים דגש על שביעות רצון הלקוח תוך כדי שמפיקים ברמה הגבוהה ביותר שיש תוך כדי מתן מענה אנושי מסודר וברור בשילוב עם ציוד מתקדם, צוות רחב נפיק לכם את הסרט שתמיד רציתם בזמן הקצר ביותר בעלות הנמוכה ביותר לרמת סרט גבוהה כזו, אימאג' היא הבחירה הנכונה ביותר עבור כל הפקות הוידאות שתמיד רציתם.

הפקת וידאו בכירה ובאיכות שלא נראתה כמוהה תמצאו רק אצלנו, אנשים חמים וסבלנים שיתנו מענה לכל בעיה, ויפיקו באיכות הכי טובה!
התקשרו אלינו:


072-3361022