סטודיו אנימציהמחפשים סטודיו לאנימציה? מצאתם מה שחיפשתם!

סטודיו לאנימציה מקצועי וחדיש ביותר, באימאג' האיכות ללא פשרות.

סטודיו לאנימציה– מה יש לנו להציע?

*סטודיו לאנימציה חדיש ורחב, אשר יספק לכם את כל מה שתצטרכו.

*נסיון גדול ועשיר של הצוות הנוכח בעבודות במרחב סטודיו לאנימציה.

*מגוון האנימטורים המוכשרים בתחום רק אצלנו, סטודיו אנימציה איכותי ביותר.     

*המחיר ללא תחרות, וקבוע עד הסוף ללא הפתעות ושינויים.     

*שירות אדיב סובלני ואיכותי- נשמח לעזור לכם ולענות לשאלותכם.

סטודיו לאנימציה יצירתי ומוכשר אצל המקצוענים ביותר- למה כדאי לכם?
יש לכם רעיון? מעוניים להציג אותו בדרך שתמשוך כמה שיותר את העין? רוצים להיות יצריתיים ככל האפשר? סטוידיו לאניציה זהו המקום בשבלכם, יפיקו לכם שם את הסרטים בדרך יצרתית תוך כדי חשיבה מחוץ לקופסא. סטודיו אנימציה זהו המקום בו מיטב המוחות והאנשים היצירתיים עובדים על מנת לספק לכם עבודה שהיא חוויה, תוצר מושלם למהלך עבודת הפרוייקט שלכם. בסטודיו עובדים ועומלים מספר רב של אנימטורים, המנפישים, אותם אנשים האחראים על ציור התמונות והפיכתם לסרט, לכל אחד מהם התמקצעות רבה בתחומו וביחד כולם משלימים אחד את השני ויוצרים סטודיו לאנימציה מקצועי ואיכותי שלא נראה כמותו בתחום עוד אשר יפיק לכם בזמן הקצר ביותר עם נסיון גדול מאוד, האנשים המקצוענים שיש ובמחיר המשתלם שישש. כל היתרונות שהוצגו והדברים הנ"ל מייצגים חברה מקצועית ששמה בפניה מטרה והיא לרצות את הלקוח, לגרום לו לחיוך ולאושר לאחר שיצפה בסרט המומגר, סטודיו לאנימציה מקצועי הוא לא רק כאלה שיעבדו הכי טוב שיש, אלא שלא ירמו ויהיו אמינים לכל אורך הדרך, שיהיו קשובים וסבלנים, פתוחי ראש וכאלה שחושבים מחוץ לקופסא, ושלא יעבדו עליכם בכלל וירצו תוספות תשלום על שום דבר רק כדי לרמות ולגבות עוד כסף, סטודיו אנימציה כמו שתואר קיים רק אחד והוא אימאג', סטודיו לאנימציה ברמה האיכותית ביותר עם מיטב האנימטורים המוכשרים בישראל אשר מחכים להתחיל לעבוד אתכם על פרויקט יוצא דופן שימנף את הצלחתם.

סטודיו לאנימציהסטודיו אנימציה יצירתי ואיכותי אשר יקח אתכם קדימה- אימאג'!
אימאג', סטודיו לאנימציה שלא נראה כמותו בישראל, איכותי ומקצועי, מיטב המוחות מקובצים יומיום שעה שעה עבורכם ועל מנת להוציא לאור אל העולם את היצירה הבאה עבורכם, היצירה אשר תשאיר אתכם חסרי מילים ואת הקהל מלא שבחים. אצלנו באימאג' מספר רחב של אנימטורים העוסקים בתחומים שונים, אם זה מההתחלה, אשר רק מתחילים את הפרוייקט שמתפחים את הרעיון והתסריט עבור הסרט שניצור כאן אצלנו, בתוך סטודיו אנימציה שהוקם במיוחד בשביל המטרה הזו, ממשיכים עם אנימטורים אשר מקצועים ותחומם להחליט איך יראו הדמויות ולעצב אותם בצורה היפה ביותר וכמובן גם תכנון הרקע והתפאורה אשר תלווה את מהלך הסרטון. מכאן ממשיכים לתהליך ההנפשה, התהליך בו האנימטורים שלנו נותנים את הביצוע הטוב ביותר ומשאירים אבק למתחרים, סטודיו לאנימציה מקצועי כמו שלנו מעסיק את התותחים בתחום, אשר יגרמו להבדל בינכם לבין שאר החברות ומבדילים אותנו מהשאר, האיכות והמקצועיות בשמיים כי לא מתפשרים על כך!. לאחר ההנפשה, מגיעים לשלב הסופי החותם את הכל, שלב פס הקול, הדיבוב והדיבור של הדמויות בסרט, אצלנו מיטב האנשים בעלי מגוון רחב של דמויות וסגנונות דיבור וקולות אשר יתנו מגוון יפייפה לסרט, לא משנה מהי כמות הדמויות, מגוון הקולות גדול ביותר ולא תרגישו חזרה על אותם קולות וסגנונות ללא סיבה ממשית. סטוידיו לאנימציה שמכבד את עצמו עובד כך בתנאים הללו ולכן באימאג' תמצאו סטודיו לאנימציה מהרמות הגבוהות שנראו בתחום, עם הצוותים המובילים בשוק בעל הידע הרחב ביותר על מנת ליצור את החוויה המושלמת עבורכם.

הסטודיו מחכה רק לכם! לקבל הצעת מחיר חסר תקדים ומשתלם אצל החברה הטובה ביותר בשוק פשוט חייגו ותתרשמו לבד, אימאג'- סטודיו אנימציה:

072-3361022