בשנים האחרונות עם התפתחות המדיה בכלל ובפרט התפתחות הרשתות החברתיות הביאו בשורה חדשה לעולם השיווק באינטרנט וקידום אתרים – סרטוני וידאו

מה זה סרטון וידאו?

סרטון וידאו הוא מסוג הסרטונים הפשוטים שאנו מכירים כקטעים קצרים שלא עולים על מספר דקות. בסרטון וידאו  לעסק שלכם או לשירותים שאתם נותנים מספר יתרונות גדול, ולעיתים עולה ביתרונותיו על טקסטים שתכתבו. היום בעולם טכנולוגי מתפתח קצב החיים הפך להיות מהיר יותר. ללקוחות שלכם לא תמיד יהיה את הזמן לעבור על כל הטקסטים באתר ולכן יחפשו את השיטה המהירה והנוחה עבורם לקבל את האינפורמציה.

איך מצלמים סרטון

על מנת לצלם סרט וידאו יעיל ולהצליח בשיווק וקידום באינטרנט בעזרת סרטי וידאו יש ללמוד את הגורמים המשפיעים שייצרו סרט וידאו טוב. סרט וידאו טוב תלוי באיכות הצילום והמצלמה בה השתמשתם, איכות הקול ומזעור מקסימאלי של רעשי רקע, הביטחון שלכם מול המצלמה והתוכן הרלוונטי שתמסרו ללקוחות. כמובן שישנם משתנים נוספים ביצירת סרטון וידאו מקצועי אך אלו עיקרי התורה של צילום סרטי וידאו שיקדמו אתכם בגוגל וברשתות החברתיות.

סרט וידאו מקצועי ואיכותי יוכל לגרום ללקוחות ליצור איתכם קשר ולהפוך אותם ללקוחות רווחיים שלכם לא רק על גבי האינטרנט

סרטי וידאו וקידום באינטרנט

עד לשנים האחרונות ניתן היה לפרוץ בתחום הקידום באינטרנט בעיקר דרך טקסטים והשתלת מילות חיפוש נפוצות במאמרים. אך בשנים האחרונות גוגל מאפשרת גם לסרטי וידאו להופיע בתוצאות החיפוש. לכן אם סרט הווידיאו שלכם רלוונטי, או בעל אחוז צפיות גבוה ומתאים לנתוני החיפוש יוכלו הגולשים להיחשף אליו כחלק מתוצאות החיפוש בגוגל ועל ידי כך להגיע לאתר או לדף הנחיתה שלכם.

סרטי וידאו – היתרונות

קידום באינטרנט בעזרת סרטי וידאו הוא אחד התחומים החשובים והנפוצים ביותר. סרטוני תדמית, סרטונים המעבירים אינפורמציה ובעצם כל סוג של סרטי וידאו יכול להקפיץ את רמת הביקור באתרים שלכם ואת רמת הדירוג בגוגל. סרט וידאו מקצועי ואיכותי יוכל לגרום ללקוחות ליצור איתכם קשר ולהפוך אותם ללקוחות רווחיים שלכם לא רק על גבי האינטרנט.

קידום באינטרנט באמצעות סרטי וידאו הוא תחום מוביל, התפתחותו נסקה מעלה בשנים האחרונות וכיום כל בית עסק שמכבד את עצמו מספק גם סרטי וידאו ובהם מידע על הפעילות והשירותים המוצעים.